Czech Dutch English German Polish Russian

Výukové kurzy pro širokou veřejnost handicapovaných

 

V zimní sezóně 2020/2021 jsme pro Vás připravili nabídku víkendových, týdenních výukových lyžařských kurzů a jeden kurz zaměřený na školení nových instruktorů (termín ještě upřesníme na našem webu v průběhu října). Kurzy budeme pořádat opět v zimních střediscích Krkonoš (Špindlerův Mlýn, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou), ve stejném režimu, jako předešlé sezóny, tedy formou víkendových (pátek – neděle) a týdenních pobytových akcí (neděle – pátek). Doufám, že si v nabídce najdete vyhovující termín a na horách zažijete spoustu nezapomenutelných zážitků.

Na kurzy se registrujte prosím prostřednictvím on-line formuláře na našem webu v odkazu On-line přihláška a ceník. Po přijetí vyplněného formuláře Vás budeme kontaktovat s dalšími pokyny. Po zaplacení zálohy na účet Centra (č.ú. 170127389/0800) budete mít kurz rezervovaný. Při převodu financí prosím uvádějte do poznámky pro příjemce termín vybraného kurzu, variabilní symbol je 2021.

Termíny akcí v zimní sezóně 2020/2021

 

Pro zájemce o výukové lyžařské kurzy jsme na zimní sezónu 2020/2021 připravili několik týdenních a víkendových kurzů. Jedná se opět o kurzy pro začátečníky, rekreační lyžaře, tak i pokročilé monolyžaře, kteří se mohou zúčastnit tréninkových kempů Monoski teamu.

U výukových kurzů je vždy nutné, aby handicapovaný lyžař přijel s vlastním doprovodem (dopomoc při přesunu na stravu, osobní asistence, doprovodný program). Rádi bychom požádali všechny zájemce o včasné nahlášení na jednotlivé akce. V případě nenadálých komplikací je třeba změnu okamžitě hlásit tak, abychom situaci operativně řešili a nemuseli platit storno poplatky v penzionech, rušit nahlášené dovolené instruktorů atd.

V hlavní sezóně (prosinec - duben) budeme realizovat víkendové a týdenní výukové lyžařské kurzy dle přiloženého rozpisu a klimatických podmínek. Víkendové kurzy budou začínat pátečním příjezdem po 17h (pokud není domluveno jinak), následovat bude suchá příprava, v sobotu a v neděli proběhne praktická výuka na svahu. Kurz bude zakončen nedělním lyžováním do 13h. Týdenní kurz bude zahájen nedělním příjezdem po 17h (pokud není domluveno jinak), následovat bude suchá příprava a praktická výuka (pondělí – pátek). Kurz je zakončen pátečním dopoledním lyžováním. 

 

Přehled nabízených kurzů v zimní sezóně 2020/2021 najdete ZDE

 

Rádi bychom vás pozvali především na tyto akce:

12.12.2020 zahájení zimní sezóny ve Skiareálu Špindlerův Mlýn (pro širokou veřejnost zde chystáme ukázku výuky, vyzkoušení kompenzačních pomůcek, či práce našich instruktorů)

26. - 28.2.2021 MČR handicapovaných lyžařů v alpských disciplínách (mezinárodní závody IPC v kategorii NC)

 

Copyright © 2021 Centrum handicapovaných lyžařů o.s.. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.