Czech Dutch English German Polish Russian

 

Centrum handicapovaných lyžařů pořádá v zimní sezóně týdenní a víkendové kurzy dle rozpisu uvedeného na našem webu ZDE. Základnou pro pořádání výukových kurzů jsou většinou Janské Lázně, odkud se účastníci kurzů vydávají za lyžováním do dalších zimních středisek Krkonoš (Špindlerův Mlýn, Janské Lázně). V případě, že nenajdete vyhovující termín, tak neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím mailu či na mobilu 777 333 818. Bude-li to v našich silách, rádi pro Vás zrealizujeme individuální kurz.

 

Týdenní výukový kurz 

Týdenní kurzy probíhají v rozsahu pěti výukových dní. Příjezdový den je vždy neděle (čas příjezdu je po 17h kdykoliv, po domluvě je možné objednat i večeři), kurz začíná suchou přípravou. Po seznámení s monoski či biski Vás instruktor seznámí s programem kurzu v průběhu celého týdne. Středu všem účastníkům doporučujeme jako relaxační den. Výuka probíhá podle individuálních potřeb klienta v zimních střediscích Krkonoš podle výkonnosti, může být rozdělena na dopolední a odpolední výuku s krátkou pauzou na oběd nebo výuka může probíhat bez přestávky. Vše záleží na Vás a domluvě s přiděleným instruktorem. Kurz je zakončen v pátek dopoledním lyžováním.

V den odjezdu je vždy potřeba před odjezdem na výuku vyklidit pokoj na hotelu či v penzionu, pokud není domluveno jinak.


 

Víkendové výukové kurzy

Centrum handicapovaných lyžařů pořádá víkendové kurzy formou dvoudenních výukových dní. Příjezdový den je vždy pátek v podvečer po 17h, možnost zajištění večeře je pouze při předešlé domluvě.

Víkendový kurz začíná páteční suchou přípravou. Následuje seznámení s vybranou kompenzační pomůckou (monoski, biski) a programem víkendového kurzu. Výuka probíhá podle individuálních potřeb klienta v zimních střediscích Krkonoš podle výkonnosti, může být rozdělena na dopolední a odpolední výuku s krátkou pauzou na oběd nebo výuka může probíhat bez přestávky. Vše záleží na Vás a domluvě s přiděleným instruktorem. Kurz je zakončen v neděli okolo 14h pozdním obědem po výuce. 

Vždy je potřeba před odjezdem na nedělní výuku vyklidit pokoj na hotelu či v penzionu, pokud není domluveno jinak.

Účastníci kurzů platí Centru tzv. kurzovné, což je příspěvek za účast na výukovém kurzu (cena zahrnuje ubytování, stravu, materiální vybavení, permanentku do lyžařského areálu, instruktora). Díky našim partnerům, sponzorům a dárcům Vám jsme schopni pobyt na horách zdostupnit. Jen pro ilustraci. Reálné náklady na jednoho vozíčkáře na jeden den se pohybují okolo 2 500 - 3 300,- Kč.

Copyright © 2021 Centrum handicapovaných lyžařů o.s.. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.