Czech Dutch English German Polish Russian

Image 1 title

Image 1 title

Image 2 title

type your text for second image here

Image 2 title

Image 3 title

type your text for third image here

Image 3 title

Image 4 title

type your text for 4th image here

Image 4 title

Image 5 title

type your text for 5th image here

Image 5 title

V zimní sezóně 2018/2019 budeme realizovat výukové kurzy, sportovní kempy i mezinárodní závody

 

Vážení lyžníci, účastníci našich kurzů,

zima je sice ještě poměrně daleko, ale jako každý rok vám přinášíme nabídku nejen výukových lyžařských kurzů. Výukové kurzy budeme pořádat opět v zimních střediscích Krkonoš (Špindlerův Mlýn, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou) formou víkendových (příjezd v pátek po 17h a odjezd v neděli po lyžování) a týdenních pobytových akcí (příjezd v neděli po 17h, odjezd v pátek po lyžování). Na jednotlivé kurzy se prosím registrujte prostřednictvím on-line přihlášky, kterou vám do dvou dnů potvrdíme nebo v případě obsazenosti kurzu navrhneme náhradní termín. V případě, že by vám nepřišel mail s potvrzením rezervace termínu, tak mě neváhejte kontaktovat na mobilu 777 333 818. Ceny výukových kurzů zůstávají díky podpoře našich partnerů stejné jako v loňské sezóně, podrobnější informace najdete ZDE. Nabídku jednotlivých výukových kurzů v zimní sezóně 2018/2019 najdete ZDE. V případě, že byste nenašli vyhovující termín vypsaný, tak mě prosím kontaktujte.

V zimní sezóně plánujeme realizovat jak výukové kurzy, tak i sportovní kempy Monoski teamu v Alpách, účast sportovců na mezinárodních závodech IPC a v neposlední řadě i pořádání MČR handicapovaných v rámci NC závodů IPC v Rokytnici nad Jizerou 2. - 3.3.2019.

Doufám, že si z naší nabídky vyberete a zažijete spoustu hezkých dní v nové sezóně. Tak hlavně ať nám napadne sníh nebo alespoň mrzne. Pro inspiraci přikládám odkaz na videoklipy a fotky z loňské sezóny ZDE

Copyright © 2020 Centrum handicapovaných lyžařů o.s.. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.