Týdenní

Centrum handicapovaných lyžařů pořádá v zimní sezóně týdenní kurzy dle rozpisu na webu. V případě, že nenajdete vyhovující termín, tak neváhejte a kontaktujte nás. Bude-li to v našich silách, rádi pro Vás zrealizujeme individuální kurz.

Týdenní kurzy probíhají v rozsahu pěti výukových dní. Příjezdový den je vždy neděle, kurz začíná večeří v 17h na Stříbrném prameni. Následuje seznámení s monoski a programem na celý týden. Středu všem doporučujeme jako relaxační den. Výuka probíhá podle individuálních potřeb klienta v zimních střediscích Krkonoš podle výkonnosti, může být rozdělena na dopolední a odpolední výuku s krátkou pauzou na oběd nebo výuka může probíhat bez přestávky. Vše záleží na Vás a domluvě s přiděleným instruktorem. Kurz je zakončen v pátek dopoledním lyžováním. V den odjezdu je vždy potřeba před odjezdem na výuku vyklidit pokoj na hotelu či v penzionu, pokud není domluveno jinak.

Účastníci kurzů platí Centru tzv. kurzovné, což je příspěvek za účast na výukovém kurzu (cena zahrnuje ubytování, stravu, materiální vybavení, permanentku do lyžařského areálu, instruktora). Díky našim partnerům, sponzorům a dárcům Vám jsme schopni pobyt na horách zdostupnit. Jen pro ilustraci. Reálné náklady na jednoho vozíčkáře na jeden den se pohybují okolo 2 500 - 3 300,- Kč.