MEZINÁRODNÍ
ZÁVODY
Aktuální termíny
SPORTOVNÍ
SKUPINA
Aktuální termíny
Výukové
kurzy
Aktuální termíny

Centrum handicapovaných lyžařů

Centrum handicapovaných lyžařů je ojedinělý projekt,
který je zaměřen na komplexní lyžování tělesně postižených
bez rozdílu věku či svazové příslušnosti.

 

Hlavní oblasti naši činnosti jsou:

Výukové
kurzy

Pro širokou veřejnost pořádáme výukové lyžařské
kurzy

VÍCE INFO

Sportovní
skupina

Připravujeme hlavně
reprezentanty ČR na
mezinárodní závody

VÍCE INFO

Pořádání
závodů

Od roku 2007 pořádáme MČR
a jediné mezinárodní závody
na území ČR

VÍCE INFO

 

Vážení lyžníci, účastníci našich kurzů,

zima je sice ještě poměrně daleko, ale jako každý rok vám přinášíme nabídku nejen výukových lyžařských kurzů. Výukové kurzy budeme pořádat opět v zimních střediscích Krkonoš (Špindlerův Mlýn, Janské Lázně, Pec pod Sněžkou) formou víkendových (příjezd v pátek po 17h a odjezd v neděli po lyžování) a týdenních pobytových akcí (příjezd v neděli po 17h, odjezd v pátek po lyžování). Na jednotlivé kurzy se prosím registrujte prostřednictvím on-line přihlášky, kterou vám do dvou dnů potvrdíme nebo v případě obsazenosti kurzu navrhneme náhradní termín. V případě, že by vám nepřišel mail s potvrzením rezervace termínu, tak mě neváhejte kontaktovat na mobilu 777 333 818. Ceny výukových kurzů zůstávají díky podpoře našich partnerů stejné jako v loňské sezóně, podrobnější informace najdete ZDE. Nabídku jednotlivých výukových kurzů v zimní sezóně 2018/2019 najdete ZDE. V případě, že byste nenašli vyhovující termín vypsaný, tak mě prosím kontaktujte.

V zimní sezóně plánujeme realizovat jak výukové kurzy, tak i sportovní kempy Monoski teamu v Alpách, účast sportovců na mezinárodních závodech IPC a v neposlední řadě i pořádání MČR handicapovaných v rámci NC závodů IPC v Rokytnici nad Jizerou 2. - 3.3.2019.

Doufám, že si z naší nabídky vyberete a zažijete spoustu hezkých dní v nové sezóně. Tak hlavně ať nám napadne sníh nebo alespoň mrzne. Pro inspiraci přikládám odkaz na videoklipy a fotky z loňské sezóny ZDE

Back to Top