Po úspěšném absolvování běžkařského Grand slamu v roce 2023 se český para lyžař Miroslav Motejzík rozhodl posunout hranice nejen sama sebe ještě o kus dál. Na konci března se ve švédském Jokkmokku pokusí pokořit nejdelší jednodenní běžkařský závod na světě – Nordenskiöldsloppet, což splňuje parametry zápisu do Guinnessovy knihy rekordů.

Hned po Silvestru jsme zahájili realizaci výukových kurzů v obvyklém režimu týdenních a víkendových akcí.

Světový pohár v Toblachu má pro český tým nečekané vyvrcholení. O to víc je příjemné, že není náhodné.

CZECH PARA NORDIC SKI TEAM je asi nejmladším seskupením sportovních týmů v rámci SLČR.

Začátkem prosince zasypala Krkonoše nevídaná sněhová nadílka. Tu jsme využili k realizaci akcí již u nás v Krkonoších.

Přejeme vám krásné Vánoce a hodně osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2024!
 
Všem našim podporovatelům, dobrovolníkům, instruktorům děkujeme za skvělou spolupráci!

Po komplikovaném a teplém podzimu jsme skočili rovnou do velmi slušné zimy. Začátkem měsíce jsme zrealizovali kempy na Hintertuxu.

Máme tu nejteplejší podzim, který snad nikdo v lyžařském prostředí nepamatuje. Počasí nám zatím moc nepřeje a více plánované akce na ledovcích rušíme než realizujeme. V říjnu jsme zrealizovali alespoň čas plánovaných akcí.

Vážení příznivci našeho projektu, rádi bychom vám po roce opět nabídli možnost zúčastnit se v zimní sezóně 2023/2024 výukových lyžařských kurzů v Krkonoších.  

V září jsme s ohledem na finanční prostředky realizovali pouze naši prioritu, tedy zajištění sportovní přípravy na ZDH 2024. Jiří Hartig společně se svým trenérem Petrem Vodrážkou vyrazili na dvě soustředění do litevské Snow Arena Druskininkai.

Back to Top