Na přelomu měsíce (30.3. – 1.4.) se dva členové Monoski teamu zúčastnili na pozvání Hanky Jurčkové SkiLift Cupu v Harrachově. Letos se jednalo o 19. ročník tradičního lanovkářského a vlekařského poháru. V rámci zpestření obřího slalomu se utkali i naši dva závodníci. S náročnou tratí si lépe poradil Pavel Dvořák. Sobotní program byl zakončen kulturním program s vynikající večeří. Po celou dobu se o naše monolyžaře výborně starali instruktoři lyžařské školy Timski, partnerská organizace Centra handicapovaných lyžařů.

 

Následující týden jsme ještě organizovali individuální tréninky pro sportovce v Peci pod Sněžkou a ve Špindlerově Mlýnu. O velikonočním víkendu 7. – 9 4. opět navštívil náš monolyžař Pavel Dvořák Harrachov. Příděl nového sněhu, sluníčka a teploty pod nulou vytvořili výborné podmínky. Bylo to lyžování jako v lednu. Pavel během víkendového kurzu předával své zkušenosti instruktorům z lyžařské školy TimSki, kteří se chystají v prosinci na instruktorský kurz do Janských Lázní.

Poslední lyžařskou akcí letošní sezóny bylo tradiční rozloučení se sezónou ve Špindlerově Mlýnu. Zúčastnil se ho pouze jeden monolyžař, ale i přeto považujeme celou zimní sezónu za velmi vydařenou. Během měsíce vás seznámíme s kompletními výsledky, včetně finančních výdajů na realizaci celého projektu.

Back to Top