To, co jsme zameškali začátkem sezóny, tak doháníme na jejím konci. Konec března u nás patřil dětským kurzům, ukončili jsme náročný blok týdenních akcí, realizujeme poslední víkendové kurzy a Monoski team se zúčastnil finále EP ve Švýcarsku. Lyžařské podmínky a počasí jsou nejlepší za celou sezónu.

Ve druhé polovině března jsme měli v plánu realizovat poslední dva týdenní a dva víkendové kurzy, které byly zaměřeny převážně na rodiny s dětmi. První akcí byl kurz pro rodiče s dětmi z olomouckého Pinokia (13. - 18.3.), kterého se ve Špindlu za krásného počasí zúčastnili Agáta Helegdová, Karolína Mock-Dvořáčková, Michaela Petráčková a Julie Skřivánková. S rodiči z Pinokia tradičně uzavíráme blok týdenních akcí a tomu odpovídá i režim kurzu, který velmi přizpůsobujeme potřebám dětí a jejich maminkám. Materiálně jsme zajistili kurz táborské Kaňky v Janských Lázních, kde našich monoski využili Nela Pilzová a Jan Sokolík. O víkendu nám už počasí tolik nepřálo jak při realizaci týdenního kurzu, přesto jsme zrealizovali další víkendový kurz ve Špindlu, kterého se zúčastnili Pavel Dvořák, Barbora Reitrová, Barbora Štancová, Šárka Štěrbová, Adéla Učňová a Martin Vondrášek. Na víkendový kurz nám plynule navázal další dvoudenní kurz pro děti z Pink Crocodile School. Z původního počtu šesti dětí se nakonec zúčastnili pouze dvě děti (Klárka Boučková a Jakub Sisák - ZDE se můžete podívat na video tatínka Jakuba), kterým v pondělí ve Špindlu nepřálo vůbec počasí. Monoski team ve složení Pavel Bambousek, Miroslav Lidinský se účastnil posledních závodů IPC v letošní sezóně - Finále EP a IPCAS závodů ve švýcarském Obersaxenu (více o závodech najdete ZDE). 

Po jednodenní pauze jsme zrealizovali poslední týdenní kurz letošní sezóny, Velikonoce. V termínu 23. - 28.3. jsme ve Špindlu uspořádali poslední pětidenní akci, které se zúčastnili Pavel Dvořák, Sebastian Horák, Denisa Lovasová, Jakub Štěpánek, Lukáš Štěpják, Jana Veselá, Martin Vondrášek a Martin Vtípil. Kurz se nám po všech stránkách vydařil a bylo to velmi příjemné zakončení, velmi náročné části sezóny.

Jeden z nejhezčích kurzů jsme zažili začátkem dubna při víkendovém kurzu 1. - 3.4.2016. Především sobotní kurz byl naprosto ideální a v sezóně bychom hledali pro srovnání jen pár dní. I přes dvě čtvrteční storna (Marek Kun a Karolína Dvořáčková) se kurzu zúčastnil velký počet lyžařů - Daniela Bláhová, Jaroslav Dohnálek, Pavel Dvořák, Denisa Lovasová, Lukáš Štěpják a Michaela Hejlová, kterou v neděli vystřídala Andrea Lacinová. V dubnu už máme naplánovaný pouze jeden víkendový kurz ve Špindlu a závěrečný metodický víkend instruktorů 15. - 17.4.2016. 

Fotky z jednotlivých akcí najdete ZDE

 

 

 

Back to Top