V pořadí třetí podzimní kemp našich sportovců jsme realizovali stejně jako před dvěma týdny na mölltalském ledovci. Na ledovec jsme se vydali ve středu 2.listopadu ve složení monolyžaři Pavel Bambousek, Pavel Dvořák, Hynek Littmann a „stojící“ lyžař Miroslav Lidinský. Kemp probíhal pod vedením trenérky Kristy Halamičkové do neděle 6.listopadu, asistenci během kempu zajišťovali Marek Dušek a Šárka Pavlasová.

První dva dny jsme měli velmi příjemné počasí, které jsme využili k tréninku obřího slalomu. Ve čtvrtek jsme využili možnosti společného tréninku s rokytnickou skupinou Filipa Trejbala, v pátek jsme trénovali samostatně. O víkendu jsme měli v plánu tréninky slalomů. V sobotu nás na ledovci čekalo velmi nepříjemné počasí, mlha a silný vítr. I přes nepříznivé počasí jsme trénink absolvovali, ale odpolední trénink jsme museli zrušit. Nedělní počasí bylo ještě horší než v sobotu. Na svahu se vzhledem k mlze trénovat nedalo, tak jsme alespoň nedělní dopoledne využili k "freeridu".

Nyní čeká naše sportovce účast na IPCAS závodech a EC v holandském Landgraafu (Bambousek, Dvořák, Lidinský), před závody ještě přímo v Landgraafu naši sportovci krátce potrénují.

Back to Top