Centrum handicapovaných lyžařů zahajuje 10.12.2016 zimní sezónu výukových lyžařských kurzů pro handicapované.

Sezónu zahajujeme v rámci SkiOpeningu ve Špindlerově Mlýnu 10.prosince, na který do konce roku navážeme víkendovým kurzem 16.-18.12. a individuálními kurzy mezi svátky na konci roku. V nabídce kurzů máme připraveno 11 týdenních a 15 víkendových výukových kurzů. Pro dobrovolníky a instruktory jsme připravili jeden týdenní kurz „Instruktor monoski“, během kterého budou moc účastníci kurzu získat potřebnou licenci pro výuku handicapovaných lyžařů (kurz je akreditován MŠMT). Na konci sezóny počítáme opět se školením nových zájemců o práci v našem týmu během víkendu 7.-9.4.2017.

První letošní akcí ve výukovém programu je špindlerovský SkiOpening 10.prosince, kterého se v rámci doprovodného programu budeme účastnit i my. Veřejnost se bude moci ve Špindlu seznámit s kompenzačními pomůckami, které využíváme k realizaci výukových kurzů a návštěvníci akce si sami budou moci vyzkoušet jednotlivé pomůcky i v praxi.

V případě, že účastník kurzu je zaměstnán u partnerů našeho projektu (viz. informace na webu), může uplatnit nárok na jeden den zdarma. Na jednotlivé kurzy se prosím hlaste přes on-line přihlášku, případné dotazy prosím konzultujte na mobilu Marka Duška 777 333 818.

 

Informace o termínech výukových kurzů najdete ZDE

Informace o průběhu pobytu najdete ZDE

Informace o licenčním kurzu „Instruktor monoski“ najdete ZDE

Krátké video z realizace loňských kurzů najdete ZDE

Back to Top