Třetí lednový týden jsme realizovali jak výukové kurzy, tak i tréninkový kemp Monoski teamu, který byl poslední domácí přípravou Pavla Bambouska a Miroslava Lidinského před MS 2017 v italském Tarvisiu. 

Výukový kurz 15. - 20.1. jsme realizovali převážně ve Špindlerově Mlýnu a zapojili se do něho Michaela Bláhová, Lukáš Chyba, Hynek Littmann a Lukáš Štěpják. Počasí nám opět přálo a ve Špindlu bylo i málo lidí, takže ideální podmínky. Paralelně s výukovým kurzem jsme pořádali i poslední domácí kemp Monoski teamu před MS. Na Stohu s reprezentanty mířícími na MS trénoval i Pavel Dvořák, který se v únoru chystá na IPCAS závody do Abtenau, kam vyrazí společně s Tomášem Vaverkou. Během týdne sportovce na kempu doplnili Hynek Littmann a Lukáš Štěpják.

Víkendový kurz 20. - 22.1. jsme převážně věnovali dětem z Pink Crocodile School. Do kurzu se zapojilo celkem devět dětí, z toho pět absolvovalo lyžařský kurz v kompenzačních pomůckách (Martin Budějský, Yousef Jaber, Tereza Petuellyová, Jůlie Zajícová, doplnil Vítek Pavlíček), další byli sourozenci našich kurzistů. Víkendový kurz jsme realizovali ve Špindlerově Mlýnu.  

Na realizaci akcí se podíleli instruktoři Centra Kateřina Dušková, Marek Dušek, Krista Halamičková, Marek Hladůvka, Pavel Jakubec, Jiří Martínek, Šárka Pavlasová a další dobrovolníci. 

Back to Top