Centrum handicapovaných lyžařů hledá pro zimní sezónu 2021/2022 nové instruktory a dobrovolníky do svého týmu. Jedná se o realizaci výukových lyžařských kurzů pro tělesně postižené, které realizujeme ve Špindlerově Mlýnu, Janských Lázních a Peci pod Sněžkou.

letk k akcm v sezn 2021 22

Náplň práce: výuka lyžování tělesně postižených různých věkových skupin i typů handicapu (od malých dětí až po seniory). Výuku realizujeme prostřednictvím kompenzačních pomůcek monoski a biski.

Forma spolupráce – dobrovolnictví: je určena pro ty, kteří nemají nebo nechtějí absolvovat licenční kurz „Instruktor monoski“. Výuku tedy realizuješ na bázi dobrovolnictví – dobrovolníkům hradíme ubytování, stravu (formou polopenze) a cestovné do Krkonoš (proplácíme jízdenky nebo hradíme příspěvky na dopravu vlastním automobilem). Za výuku nedostaneš finanční odměnu (v případě, že se domluvíme na delší spolupráci, tak s tebou uzavřeme DPP od 150,-Kč/h), to znamená, že ti postačí proškolovací kurz, za který nic neplatíš.

Forma zaměstnání: je určeno pro instruktory, kteří vlastní licenci „ Instruktor monoski“ (akreditace MŠMT). S instruktory uzavíráme dohodu o provedení práce (DPP) nebo lze zaměstnat na základě živnostenského listu. Odměna za vykonanou práci se pohybuje v rozmezí 150 – 250 Kč/hodina podle typu klienta.

Pracovní doba: průměrně 4 – 5 hodin denně. Výuka s klientem probíhá buď v rámci víkendového kurzu (výuka probíhá sobota – neděle) nebo týdenního kurzu (výuka probíhá pondělí – pátek). Klienta vedeš na svahu po celou dobu jeho pobytu na horách.

Ubytování: je zařízeno v místě realizace projektu a plně hrazeno námi. Ubytován jsi na 3 – 4 lůžkovém pokoji s vlastním sociálním zázemím a kuchyňkou.

Stravování: k dispozici je plně vybavená kuchyňka. Každý instruktor či dobrovolník má zajištěnu polopenzi v janskolázeňských restauracích (Sanssouci, Stříbrný pramen).

Oblečení a lyže: pro výuku ti půjčíme naše lyže, v případě dlouhodobé spolupráce tě vybavíme i oblečením.

Skipas: na výuku máš skipas zajištěný zdarma.

Materiál: našim instruktorům a dobrovolníkům nabízíme využití řady slev, hlavně na lyžařské vybavení - HEAD, POC, Leki, Maloja, Sensor a další.

 

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 777 333 818

Back to Top