Prosincové výukové kurzy jsme tradičně zahájili ve Skiareálu Špindlerův Mlýn, kde jsme od 10.12. uspořádali dva víkendové a jeden týdenní kurz a kemp sportovců. Po dlouhé pauze způsobené různými omezeními z důvodu COVID 19 jsme měli možnost poznat i krásu našich hor v plné síle.

Dlouho se v Krkonoších nestalo, že by jsme měli ve Skiareálu připravenu na prosincové akce i červenou sjezdovku. Výukový program jsme v zimní sezóně zahájili dle předpokladů víkendovým kurzem 10. – 12.12., kde jsme vedle účastníků výukového kurzu proškolili i tři nové dobrovolníky. Do kurzu se ve Skiareálu zapojili Petr Kislinger, Samuel Randl, Miroslav Šperk, individuálně se na závodní sezónu začal připravovat Tomáš Vaverka, který nově rozšířil náš sportovní tým a Magdaléna Sailerová, která se zúčastnila v Peci pod Sněžkou tréninku ČSMPS. Počasí nám v sobotu moc nepřálo, ale zato neděle už byla výrazně lepší. 

Týdenní kurz a sportovní kemp už neproběhl za ideálních podmínek. Do Krkonoš přišla obleva, ve čtvrtek jsme i dost promokli. Do týdenního kurzu se zapojil Pavel Kamenec a sportovci Přemysl Liška, Magdaléna Sailerová, Kristýna Židlická, kterým se v průběhu týden věnovala trenérka Veronika Fišerová. Individuálně ve Skiareálu trénoval Tomáš Vaverka. 

První blok výukových kurzů jsme zakončili víkendovým kurzem 17. - 19.12.2021, které ho se zúčastnili Petr Drahoš, Vojtěch Geršl, Vít Pavlíček, Samuel Randl a Michal Zöld. Během víkendového kurzu jsme opět proškolili další nové dobrovolníky.

Pro sportovce připravil trenér Pavel Fišer tréninky i mezi svátky. Tréninky obřího slalomu jsme absolvovali 28. - 29.12.2021 na Stohu ve složení Pavel Bambousek, Petr Drahoš a neslyšící Jirka Hartig. 

Back to Top