Na přelomu měsíce jsme uspořádali další týdenní kurz, tentokrát v období jarních prázdnin Pardubického a Moravskoslezského kraje.

Do kurzu se během týdenního kurzu 27.2. – 4.3.2022 zapojili Anna Jurošková, Štěpán Kaloč, Marie Kučerová a Jan Novák. Celý kurz jsme realizovali ve Skiareálu Špindlerův Mlýn za krásného počasí. Ono nám počasí všeobecně přálo celý březen, kdy jsme měli pro realizaci kurzů ideální podmínky.

O víkendovém kurzu 4. – 6.3.2022 jsme do výukového programu zapojili pět handicapovaných lyžařů. Celý kurz jsme opět realizovali ve Špindlu a do výuky se zapojili naši mladí mononolyžaři Honza Čermák a Stella Janči, v biski jezdili Samuel Randl, Monika Sojková a Jan Weigel.  

Druhý březnový týden byla první část pražských jarních prázdnin. Terka Appelová zorganizovala přes Zážitkový klub týdenní kurz pro šest dětí, převážně z JÚŠ Praha (J. Bauer, V. Bodysud, L. Dalesi, M. Hagen, E. Trpáková, R. Vaňáková), které doplnili J. Štěpánek a Š. Vacín. Kurz jsme měli rozdělený do dvou středisek – Janské Lázně a Špindlerův Mlýn. Ve Špindlu lyžovali J. Štěpánek s Š. Vacínem, které průběžně doplňovali klienti Zážitkového klubu, kteří zrovna nelyžovali v Janských Lázních. V Jánkách jsme absolvovali výuku jak na Formáncích, tak na Duncanu U lesa.

Víkendový kurz 11. – 13.3.2022 byl opět plný změn na poslední chvíli. Přesto jsme ve Špindlu zorganizovali kurz pro pět kurzistů. Vedle Vítka Fellera, Víta Pavlíčka a Laury Terzijské jsme do kurzu zapojili i klientky Apropa Jičín Alenu Kumberovou s Janou Pyšnou.

Poslední týdenní kurz v době jarních prázdnin byl opět úplně v jiném složení, než byly původní rezervace. Kurz jsme realizovali ve dvou střediscích. V Janských Lázních na Duncanu lyžovali K. Fůsek, M. Šeps a Z. Šíl, ve Skiareálu Špindlerův Mlýn D. Bláhová s M. Zöldem. A stejně jako v předešlých dnech byly skvělé lyžařské podmínky.

Víkendový kurz 18. – 20.3.2022 jsme opět věnovali klientům Zážitkového klubu, se kterými přijela do Krkonoš Tereza Appelová. V. Bodysud, L. Dalesi, M. Pentia, Ch. Šiman, T. Šťastný jezdili za výukou do Sv. Petru, kde jsme i vyzkoušeli výuku snowboardu. Na Duncanu se do výuky zapojil K. Fůsek, v Peci pod Sněžkou P. Dvořák. Tímto kurzem se uzavřeli v Janských Lázních všechny malé vleky a my jsme za realizací výukového programu začali přemisťovat pouze do Špindlerova Mlýna. Zde budeme působit až do Velikonoc.

Back to Top