Vážení příznivci našeho projektu, rádi bychom vám po roce opět nabídli možnost zúčastnit se v zimní sezóně 2023/2024 výukových lyžařských kurzů v Krkonoších.  

Výukové kurzy pořádáme v zimních střediscích Krkonoš již řadu let a rádi bychom i letos ve výuce lyžování pokračovali. Kurzy budou probíhat především v zimních střediscích Krkonoš se základnou v Janských Lázních a jsou určeny široké veřejnosti s jakýmkoliv zdravotním znevýhodněním. Veškeré info k výukovým kurzům najdete na našem webu ZDE. Na výukové kurzy se prosím registrujte formou on-line přihlášky.

Pro případné dotazy prosím kontaktujte Šárku Pavlasovou na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo mobilu +420 725 333 787

Ceny jsou prosím zatím orientační, nemáme zatím potvrzené ceny od všech dodavatelů služeb. Opět budeme zvýhodňovat členy Svazu lyžařů ČR, kteří se pravidelně zapojují do sportovní činnosti. Zahájení sezóny předpokládáme v polovině prosince ve Skiareálu Špindlerův Mlýn.

Back to Top